Concept

Complete LED lighting solutions for home and public spaces

Kitchen lighting solution

Sorry, this content is not available in english…

Antud köögi terviklik valguslahendus on sündinud sisekujundaja, mööblitootja ja valgustuse pakkuja tiheda koostöö tulemusel, kus on läbi mõeldud iga detail, jätmata ruumi juhusele…

Kogu valgustus koosneb neljast eraldiseisvast tsoonist – saare front, klaaspost, kubukasti valgusvöö ning riiulisse integreeritud töötasapinna valgustus. Kõikidesse tsoonidesse on paigaldatud nii ühevärviline (soe valge), kui ka muudetava värviga (RGB) valgustus. Selline paralleelne paigaldus võimaldab ruumis luua väga erinevaid meeleolu variatsioone, kuna mõlemaid valgustuse tüüpe saab kasutada nii koos, eraldi kui ka kombineeritult.


Värvivalgustuse funktsiooniks on meeleolu ja efektvalgustus, mitte üldvalgustus. Meelepärast värvitooni saab valida otse puldi puutekettalt ning valitud tooni on võimalik omakorda “valgendada”, seega on võimalik muuta intensiivne puhas värvitoon meeldivalt pastelseks ning seda kuni valge toonini välja.
Kõik neli tsooni on nii eraldi, kui ka üheaegselt reguleeritavad ning sisse-välja lülitatavad.


Põhivalgustus on loomulikult soe valge ning lülitamine toimub traditsiooniliselt läbi seinapealse lüliti. Siiski on ka ühevärvilist valgustust võimalik vastavalt meeleolule puldist “paika reguleerida” – seega saab kõiki nelja tsooni eraldi dimmerdada ning sisse-välja lülitada. Kuna antud juhtseadmed on varustatud mälu funktsiooniga, säilivad varem puldist paika reguleeritud seaded (valgustugevus) ning staatused (sees/väljas) ka peale lülitust või juhuslikku elektrikatkestust.

Riiuli alla süvistatud töötasapinna valgustite tegemiseks on kasutatud spetsiaalselt LED ribadele mõeldud alumiiniumprofiili, mis on lhtsaim viis LED riba viimistlemiseks.


Sahtlites on samuti kasutatud alumiiniumprofiils LED riba mille lülitus toimub mehaanilise sahtlilüliti abil, seega süttib valgus sahtli avanemisel automaatselt.

Written by

Cinevision OÜ tegevjuht

No Comments Yet.

You must be logged in to post a comment.