Concept

Terviklikud LED valguslahendused avalikesse ruumidesse ja kodudesse

Ainulaadne LED ribade lõikelett

Kuna tegeleme peamiselt lineaarsete valguslahendustega- nagu karniisid, soklid, riiulid, kapid, sahtlid, astmed, tasapinnavalgustus ja igasugune integreeritud mööblivalgustus- töötasime LED EXPRESS esinduskaupluse jaoks välja lihtsa lahenduse LED ribade eksponeerimiseks, testimiseks ja järkamiseks.

Ega antud lahenduses midagi kardinaalselt uuenduslikku ei ole- samal põhimõttel on kala- ja vorstiletis meid teenindatud juba aastasadu- kui ikka tervet kangi osta ei taha, lõigatakse teile vajalik jupp. Kuigi LED riba toodetakse standardis 5m pikkusena, müüme letist ribasid meetri täpsusega (1m/2m/3m/4m/5m), kokkuleppel teeme loomulikult ka erimõõdulisi lõikeid.

Meie müügipõhimõte on väga lihtne: ostes meetri täpsusega, kehtib LED ribale tavahind, ostes 5m rulli, lisandub automaatne soodustus -10%, ostes kogu letil oleva jäägiriba (näiteks 2m) on soodustus samuti -10%, seega on üldjuhul kohapeal võimalik lühemat LED riba soetada soodsamalt kui meie e-poes, ning kogu pakutav valik on letile laiali laotatud, koos hinnainfo ning tehniliste andmetega.

Written by

Cinevision OÜ tegevjuht

Pole veel komentaare

You must be logged in to post a comment.