Concept

Terviklikud LED valguslahendused avalikesse ruumidesse ja kodudesse

Esindussalong KEY keskuses

Lõpuks ometi on valminud meie esindussalong KEY keskuses ning avatud kõikidele meie koostööpartneritele ning püsiklientidele.

Cinevisioni esindussalongi kujundamisel lasime oma fantaasial korralikult lennata. Kuigi kogu ruumi üldplaneering sai paberile kritseldatud vaid poole tunniga, kestis selle hilisem tehniline lahendamine ning “vormi valamine” planeeritust mitmeid kuid kauem…

Salongi lagi on tulvil meie tootearenduse prototüüpe, mille paigaldamise üheks eesmärgiks oli selgitada välja inimeste huvi seda tüüpi laeelementide vastu ning anda samas ka käega katsutavat inspiratsiooni sisekujundajatele LED ribade laiemaks kasutamiseks. Kuigi antud lagi on lahendatud erinevate ümarate vormidega, võime karniisielemente valmistada ka kandiliste ja sirgete vormidena. Peamine eesmärk oli tuua välja võimalikult palju erinevaid lineaarse valgustuse paigaldamise võimalusi erinevates situatsioonides.

Kogu ruumi südameks on seadmete testimise kapp, kuhu on kokku toodud terve ruumi valgustite kaabeldus, mis võimaldab meil tootevalikusse lisanduvaid seadmeid alati reaalses näitlikus keskkonnas pikaajaliselt testida ning proovile panna, enne kui need avalikult müüki lähevad.

Alates 10.10.2011 on seoses LED EXPRESS esinduskaupluse avamisega meie salongi teretulnud ka jaekliendid.

Nagu öeldud asume KEY keskuse III korrusel ning hämaral ajal meie esindus väga kergelt kahe silma vahele ei jää…

Written by

Cinevision OÜ tegevjuht

Pole veel komentaare

You must be logged in to post a comment.