Concept

Terviklikud LED valguslahendused avalikesse ruumidesse ja kodudesse

RGB Valguselemendid büroohoone vastuvõturuumis

Järjekordne hea näide sisekujundaja, mööblitootja ja valgustimüüja koostööst

Parimad lahendused sünnivad just erinevate alade spetsialistide koostöö tulemusel, kuna tihti kaasneb julgete ideedega ka keerukate tehniliste probleemide lahendamine, kus tuleb tugineda vaid eelnevale kogemusele ja tihtipeale vaid sisetundele.

Iga valguselemet on omaette väljakutse – kuna üldjuhul soovivad sisekujundajad alati ellu viia midagi kordumatut, on iga uus projekt eelmisest kardinaalselt erinev. Selleks, et saavutada esteetilist tulemust, peab valguselementide loomisel tegema õigeid materjalivalikuid, kasutama sobivaid vahemaid materjali ja valgusallika vahel ning arvestama materjalide peegeldumise ja valguse neeldumisega ning valima kõigele eelnevale tuginedes ka sobiva valgusallika.

Asjatundmatu katse-eksituse meetodiga jõutakse tavaliselt ebasoovitud tulemuseni, mis väljendub eeskätt ebapiisavas ning ebaühtlases valgustatuses.

Värvi muutvate valguselementide peamine eesmärk ei ole kunagi otsene valgustamine vaid meeleolu loomine ruumis. Väga oluliseks komponendiks ka värvide juhtimise lahendamine. Antud objektil on värvivalgustuse juhtimine jagatud kaheks tsooniks: seinaelement ja lae-elemendid. Elementide värvi saab otse puldi puutekettalt muuta nii koos, kui ka eraldiseisvalt, lisaks on võimalik valida 10 erineva värvide vahetumise režiimi vahel, ning vahetumise kiirust eraldi ka muuta.

Kasutatud multisüsteemne juhtpult toetab kuni kümmet juhtmevaba vastuvõtjat, seega on lihtne lisada samasse ruumi hiljem lisavalgustust ilma, et oleks vaja soetada lisapulti.

Written by

Cinevision OÜ tegevjuht

Pole veel komentaare

You must be logged in to post a comment.