Concept

Terviklikud LED valguslahendused avalikesse ruumidesse ja kodudesse

Valmis KEY keskuse valgusreklaam

Varahommikul alustati valgustähtedest logo paigaldamist keskuse katusele, ning juba lõunaks on siiani nimetul ostukeskusel oma identiteet…

Kuigi üldjuhul piirdume valgusreklaamide valmistamise juures vaid tehniliste soovituste jagamise ja valgusallikate tarnimisega, võtame aeg-ajalt ette ka täislahendusi - kavandamisest- teostuseni, kasutades erinevate reklaamitootjate välist abi.

Huvi just selle konkreetse reklaami teostuse vastu tekkis loomulikult tänu asjaolule, et antud keskuses asuvad ka meie endi ruumid, ning hoone atraktiivsus mõjutab otseselt ka meie ettevõtte tegevust ning edukust.

Antud reklaami juures olid põhilisteks eesmärkideks kaasaegsus, silmapaistvus, energiasäästlikkus ning haakumine olemasoleva fassaadi üldise stiiliga.

Kuna valgusreklaami eesmärgiks ei ole ümbruskonna valgustamine, sobib LED oma energiasäästlikuse tõttu ideaalselt selliste suuremahuliste reklaamide valgusallikaks.

Valgustähtede puhul on LEDi suur eelis muude valgusallikate ees ka tema paindlikkus, ning väikesed mõõtmed.


Ere ja silmatorkav valgusreklaam on oma koguvõimsuselt 10m pikkuse kohta kõigest 218W.

Valgusallikatena on kasutusel neutraalse valge tooniga LED moodulid, mis kujutavad endast paindlike ühenduskaablitega LED valgusallikate ketti. LED moodul on kergesti paigaldatav, ilmastikukindel ning tagab õige paigaldustiheduse juures optimaalse ühtlase valgustatuse kogu valgustähe pinnal.

Written by

Cinevision OÜ tegevjuht

Pole veel komentaare

You must be logged in to post a comment.